Telefon: +86 755 2357 1734

Mafya: +86 189 2287 9832

E-posta:

Bloglar/haberler

ön Sayfa - Hakkımızda - Bloglar/haberler - Çin'den rekabetçi fiyatlarla profesyonel bir plastik kalıp ve kalıp Tedarikçisi nasıl bulunur?

Çin'den rekabetçi fiyatlarla profesyonel bir plastik kalıp ve kalıp Tedarikçisi nasıl bulunur?

02. 28, 2022

Modern endüstriyel üretim ortamında plastik enjeksiyon kalıplama giderek daha popüler hale geliyor. Tekrarlanan bir kitle düşük maliyetli ürün üretmek istiyorsanız, kalıplama çözümü sizin için en hızlı ve en ucuz çözüm olacaktır. Bu nedenle, herhangi bir yeni plastik kalıplama ihtiyacı/projesi için rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli plastik kalıp ve takım oluşturmak için profesyonel plastik kalıp ve kalıp Tedarikçisi bulmak çok önemlidir. Rekabetçi fiyat kalıp çözümü buluyorsanız, Çin kalıpları en iyi seçiminiz olacaktır.


Otomotiv endüstrisinden bir örnek alın, küçük bir binek otomobil, toplamda yaklaşık 6000 takım takıma ihtiyaç duyar (plastik enjeksiyon takımları, damgalama takımları, köpüklü takımlar ve döküm takımları dahil). Normalde şirketiniz Sektörünüzde dünya lideriyseniz, katı ve istikrarlı bir tedarik zinciri sisteminiz olmalı ve doğrudan 1. kademe veya 2. kademe otomotiv tedarikçisini seçmek istiyorsunuz. Ancak 2. seviye otomotiv şirketiyseniz, özellikle takım tedarikçiniz için kendi tedarikçinizi nasıl seçebilirsiniz? Hala takımlama için endüstri liderini mi seçiyorsunuz yoksa sadece en düşük fiyatlı tedarikçiyi mi seçiyorsunuz? Sizin için iyi bir seçenek değil gibi görünüyor. Lider konumdaki şirkete hizmet veren şirketi seçerseniz, normalde tepki süresi ve hizmet için çok daha fazla maliyet ve daha düşük verim vardır. En ucuz tedarikçiyi seçerseniz, çok kalitesiz ve başka riskleri olabilir. Çok fazla şirket bu 2 yanlış kaynak bulma stratejisine düşüyor ve her zaman çok kötü olduklarından ve başka seçenekleri olmadığı için şikayet ediyorlar.


En iyi zamanlar kalıp ve plastik ürünler teknolojisi Ltd, orta ölçekli profesyonel bir plastik enjeksiyon kalıbı üreticisi olarak, rekabetçi fiyatlarla stratejik, uzun süreli plastik kalıp ve kalıplama ortağınız olmak için mücadele ediyoruz. Uzun yıllardır Amerika, Kanada, AB, vb. birçok müşteriye hizmet veriyoruz ve yüksek kalite ve zengin tecrübemizle itibarımızı artırıyoruz.


Düşük maliyetli bir dış kaynaklı takım tedarikçisi bulursanız, Güvenilir ve profesyonel bir plastik enjeksiyon kalıplama tedarikçisi bulursanız, lütfen bana bildirin, daha iyi bir çözüm bulmanıza yardımcı olacağız. Lütfen bana bildirin ve yeni projeniz için size daha fazla güven vereceğiz.


Profesyonel bir plastik kalıp nasıl bulunur