Telefon: +86 755 2357 1734

Mafya: +86 189 2287 9832

E-posta:

Şirket Profili

ön Sayfa - Hakkımızda - Şirket Profili

Şirket Profili

Best Times Mould & Plastic, plastik enjeksiyon kalıp imalatı ve özel plastik enjeksiyon kalıplama şirketidir. Şirket, kalıp imalatı ve plastik kalıplama endüstrisinde 15 yıllık deneyime sahiptir. Best Times Mould & Plastic, Shenzhen şehri, Guangdong Eyaleti, Çin'de bulunan 2007 yılında kurulmuştur.


Best Times Kalıp ve Plastik Ürünler Teknolojisi Ltd. 130 çalışanı ile 6500 metrekarelik bir fabrikayı kapsamaktadır. Kalıp imalatı ve plastik enjeksiyon kalıplama alanında geniş deneyime sahip profesyonel bir mühendislik ve üretim ekibimiz var. Müşterilerimizin maliyet, yüksek kalite, hızlı teslim süresi gereksinimlerini karşılamak için yüksek hassasiyetli kalıp üretmek için hassas CNC işleme merkezi, EDM, Ayna EDM, Tel Erozyon, Freze makinesi, Taşlama makinesi ile donatılmıştır.


Best Times Mould & Plastic ayrıca, 2 vuruşlu ve 3 vuruşlu enjeksiyon kalıplama için çok vuruşlu enjeksiyon kalıplama makinesi dahil olmak üzere 60 Ton ila 2500 Ton arası kapama kuvvetine sahip gelişmiş plastik enjeksiyon kalıplama makineleri ile donatılmıştır.

Bizim takım

Best Times Kalıp ve Plastik'te, profesyonel mühendis ekiplerimiz ve iş ekiplerimiz var, bunların çoğu, özellikle medikal, elektronik ve otomotiv ürünleri için kalıp yapım endüstrisinde ve enjeksiyonlu kalıplama endüstrisinde 10 yıldan fazla deneyime sahiptir. Ekibimiz 10 kalıp içerir. tasarımcılar, 2 teklif mühendisi, 5 proje mühendisi, 3 kalite kontrol mühendisi, 8 satış uzmanı ekibi, ABD, Kanada, Almanya, Fransa, İngiltere, İspanya, Polonya, Çek vb.

Dahil olmak üzere yeteneklerimiz ve hizmetlerimiz

Daha fazla bilgi edin

Hizmet verdiğimiz pazarlar

Best Times Mould & Plastic, otomotiv, elektronik, medikal & laboratuvarlar, ev eşyaları, ev aletleri, telekomünikasyon, aydınlatma, elektrik, endüstriyel ekipman, paket, boru tesisatı, spor & eğlence, oyuncak, motosiklet, mutfak gereçlerinden müşterilerimize hizmet vermektedir. , vb.

ABD, Kanada, Almanya, Fransa, İngiltere, İspanya, Polonya, Çek, vb. birçok müşterimiz tarafından güvenilmektedir. Özel yeni proje ve ürünler için ihtiyaçlarınızı karşılamak için buradayız.

Bir teklif isteği