Telefon: +86 755 2357 1734

Mafya: +86 189 2287 9832

E-posta:

Hizmetler

ön Sayfa - Hizmetler

Parça Tasarımı ve prototipleme

Hayal edebiliyorsan, inşa edebiliriz.

En iyi zamanlar kalıp ve plastik ürünler teknolojisi ltd. son derece yaratıcı ürün tasarım çözümleri üretmek için çeşitli müşteri tabanımızla işbirliği içinde çalışan çok yönlü tasarım ve geliştirme yeteneklerine sahiptir. Yeni başlayanlardan büyük OEM'lere kadar müşterilerle çalışarak, Best Times Mould'un tam entegre ürün geliştirme yetenekleri paketi ile ürün fikirlerini verimli ve sorunsuz bir şekilde pazara sunuyoruz.


Konsept oluşturma ve dijital tasarım ile başlayan deneyimli tasarımcı ekibimiz, müşterinin vizyonunu alır ve hayata geçirir. Mühendislik yeteneklerimizle, yaratıcı imajı korurken müşterinin vizyonunun işlevselliğini onaylıyoruz. Son derece hassas 5 eksenli değirmenlerimizi kullanarak tam boyutlu kil modeller üretiyoruz. En yüksek kalite ve bağlılıkla yürütülen,


En iyi zamanlar kalıp ve plastik ürünler teknolojisi ltd. Yaratıcı Hizmetler, Fikir Oluşturma'dan Üretim Düzeyi Sürümleri ve Prototiplere kadar müşteri ihtiyaçlarını destekler.


Çerçeveyi siz belirleyin - Çözümleri biz sağlıyoruz.

Ürün tasarımı

Ürün tasarımı

Ürün tasarımı

Ürün tasarımı

Prototip

Prototip

Prototip

Prototip

Prototip

Prototip

Prototip

Prototip

Mühendislerimiz, tasarımın müşterilerin kalıplama standartlarına ve kalıplama gereksinimlerine %100 ulaşmasını sağlamak için kalıp imalatı ve plastik enjeksiyon kalıplama öncesi özel parça tasarımınız ve prototipiniz için sizinle birlikte çalışacaktır.

Bir teklif isteği