Telefon: +86 755 2357 1734

Mafya: +86 189 2287 9832

E-posta:

FAQ

ön Sayfa - Hakkımızda - FAQ

 • 10.Q:Belirli bir renkle eşleştirebilir misiniz?

  Evet, numunelere göre belirli bir rengi eşleştirebiliriz. Veya belirli bir rengi eşleştirin, RAL veya PANTONE renk numarasına bakın.

 • 11.Q:Kalıp ve parça ödeme süreniz nasıl?

  Kalıp ödeme koşulları: Siparişte %50, ilk ödemede %40, kalıbı göndermeden önce %10. Pazarlık edilebilir. Parça ödeme koşulları: %50 siparişte, %50 ürünleri göndermeden önce. Müşterilerimizi desteklemek için kalıp ödeme süresi konusunda esnekiz.

 • 12.Q:Plastik kalıp ve enjeksiyon kalıplama süreçleri için teslim süresi nedir?

  Enjeksiyon kalıbı teslim süresi, kalıp çizim onayı ve depozito alınmasından ilk kalıp denemesine (T1) kadar sayılır, normalde Küçük ve orta boy Kalıp için T1 numuneleri için 3 hafta ila 5 hafta sürer. Bazı büyük kalıplar ve karmaşık kalıplar için, T1 numuneleri için 6 ~ 8 hafta sürebilir. Enjeksiyon kalıplama teslim süresi, numunenin onaylanmasından ve depozitonun alınmasından üretimin tamamlanmasına kadar sayılır, sipariş miktarı, normalde 3 ila 15 gün arasında gereken teslim süresini belirler. Değişir.

 • 13.Q:Best Times Mold, müşteriye DFM raporu gönderecek mi?

  Evet, Best Times Mold, müşteri incelemesi/onayı için kalıp yapımına başlamadan önce DFM (üretim için tasarım) raporu ve hatta kalıp akış analizi gönderecektir.

 • 14.Q:Best Times Mold, kalıp tasarımını onaya gönderecek mi?

  DFM onayından sonra, Best Times Mold, kalıp tasarımını onay için gönderecek ve Best Times Mold, müşterilerin kalıp tasarımı için onayını almadan çelik kesmeye başlamayacaktır.

 • 15.Q:Kaç plastik numune ücretsiz sağlanacak?

  Best Times Mould normalde, parçaların boyutuna göre ücretsiz olarak kapılı (varsa) 5 ~ 10 çekim ilk kalıp deneme numuneleri sağlar, toplanması navlun olacaktır.

 • 16.Q:Best Times Mold, tüm kalıp verilerinin kaydını nasıl tutacak?

  Best Times Mold, mühendislik değişikliğine ihtiyaç duyulması durumunda gelecekteki karışıklığı önlemek için tüm nihai onaylı 2D, 3D kalıp çizimlerinin, değişiklik belgelerinin kaydını tutacak ve dosya için müşteriye gönderecektir.

 • 17.Q:Sevkiyat öncesi kalite nasıl kontrol edilir?

  Gönderi, yalnızca Best Times Kalıp KK muayene GEÇTİ veya müşteri KK muayene GEÇTİ veya gerekirse üçüncü taraf muayene GEÇTİ sonrasında düzenlenebilir. Ve Best Times Mold, tam destek sağlamak için her zaman orada olacaktır.